Chiptuning Jindřichův Hradec

Pokud hledáte spolehlivou a profesionální službu jakou je chiptuning v Jindřichově Hradci a okolí, Diesel Technik je tu pro Vás! Jsme specializovanou společností na výkonové úpravy motorů, které vám mohou poskytnout řadu výhod, jako je nižší spotřeba paliva a zvýšení výkonu. A to vše bez nutnosti nákupu nového auta. Tyto úpravy provádíme na profesionální úrovni již od roku 1995.

Mobilní chiptuning v Jindřichově Hradci je jednou z našich specializací. Díky našemu mobilnímu servisu můžeme provést úpravy výkonu motoru přímo u vás doma nebo v práci, což ušetří váš čas. V žádném případě to však nejde na úkor kvalit – námi provedené úpravy jsou provedeny vždy na míru, na konkrétní vůz, podle individuálních přání zákazníka a zároveň s ohledem na technický stav vozidla a jeho možnosti.

Naše služby jsou k dispozici pro všechny druhy vozidel, od osobních vozů až po nákladní automobily. Naši odborníci jsou vyškoleni a certifikováni k provádění chiptuningu v souladu s nejnovějšími technologiemi a standardy.

Ale chiptuning není jedinou věcí, pro kterou je Jindřichův Hradec známý. 🙂
Toto malebné, historické město se nachází v jižních Čechách a je plné zajímavých památek a aktivit pro turisty. Jedním z nejvýznamnějších míst je jistě Zámek Jindřichův Hradec, třetí největší renesanční zámek v České republice, s jeho krásným parkem a unikátním arboretem. Dalšími zajímavými místy jsou muzeum a výstava veteránů automobilů, radnice s věží a historickým náměstím.

Jindřichův Hradec a jeho okolí jsou také obklopeny nádhernou přírodou, ideální pro turistiku, cykloturistiku a další outdoorové aktivity. 

Až se budete chtít vydat na výlet do Jindřichova Hradce, nezapomeňte si zarezervovat náš mobilní chiptuning servis, abyste si mohli užít svou jízdu naplno s větší výkonem a nižší spotřebou.