Chiptuning Kladno

Vítáme vás v našem dalším článku o chiptuningu. Tentokrát se zaměříme na město Kladno, kde sídlí naše společnost Diesel Technik a to již od roku 1995. Pokud hledáte způsob, jak zlepšit výkon svého vozu a získat více výkonu, chiptuning je tím správným řešením. A my jsme připraveni vám v tom pomoci.

Naše služba je samozřejmě k dispozici nejen pro obyvatele města Kladna. 

Co je chiptuning?
Pokud jste slyšeli o chiptuningu poprvé, nevadí. Jde o proces optimalizace výkonu vašeho motoru pomocí úpravy software v řídící jednotce motoru. Tento proces vám umožní získat více výkonu, zlepšit dynamiku vašeho vozu a snížit spotřebu paliva.

Jde o zcela bezpečný proces, který provádíme s ohledem na mnoho skutečností a Vaše požadavky. Naši odborníci mají zkušenosti s prací s mnoha typy vozidel a dokáží vám poradit, jak dosáhnout maximálního výkonu při zachování spolehlivosti.

Zajímavosti o Kladně
Kladno je město v blízkosti Prahy s bohatou historií. První zmínky o městu sahají až do 12. století. V průběhu staletí se Kladno stalo důležitým průmyslovým centrem, které se specializovalo na těžbu uhlí a hutnictví. V současné době je město domovem pro mnoho průmyslových společností a také pro mnoho sportovních klubů.