Chiptuning Klatovy

Chiptuning je populární způsob, jak vylepšit výkon vašeho vozidla, a to i v městě Klatovy. Naše společnost Diesel Technik nabízí mobilní chiptuning, takže můžeme přijet k vám domů nebo do vaší firmy a provedeme úpravu přímo na místě. Není tedy třeba vozit auto na naší pobočku.

Klatovy jsou malebné město nacházející se v jihozápadní části České republiky, v Plzeňském kraji. Historické jádro města je chráněno jako městská památková rezervace a nabízí mnoho zajímavých míst k návštěvě. Mezi nejvýznamnější patří například kostel svatého Václava, Klatovská radnice, Klatovské muzeum či zřícenina hradu Rýzmberk.

Jedním z nejvýznamnějších památek v Klatovech je kostel svatého Václava, který se nachází v historickém centru města. Kostel pochází z 15. století a je postaven v gotickém stylu. Uvnitř se nacházejí pozoruhodné umělecké památky, jako jsou fresky, sochy a oltáře. V roce 1962 byl kostel prohlášen národní kulturní památkou.

Dalším zajímavým místem je Klatovská radnice, která se nachází na náměstí Republiky. Radnice byla postavena v 16. století a je jednou z nejstarších dochovaných radnic v České republice. V současnosti slouží jako kulturní centrum a sídlo městského úřadu.

Klatovské muzeum je další zajímavé místo k návštěvě. Nachází se v budově bývalé jezuitské koleje a nabízí bohaté sbírky přírodovědných, historických a uměleckých exponátů. Muzeum je rozděleno do několika oddělení, jako jsou historické sbírky, archeologické sbírky, botanické sbírky a jiné.

Zřícenina hradu Rýzmberk se nachází v blízkosti Klatov. Hrad byl postaven v 13. století a sloužil jako sídlo vladyků z rodu Rýzmberků. V současnosti jsou z hradu zachovány pouze zříceniny, ale i tak stojí za návštěvu.