Chiptuning Pardubice

Pardubice jsou malebné historické město, které se nachází východně od Prahy. Má krásné náměstí, mnoho historických budov a kulturních akcí. Pokud hledáte kvalitní chiptuning pro vaše vozidlo v Pardubicích, naše společnost Diesel Technik vám může pomoci. V oboru jsme již od roku 1995.

Chiptuning v Pardubicích

Naše společnost poskytuje mobilní chiptuning v celé oblasti Pardubic. Díky našemu modernímu a přenosnému vybavení můžeme provádět úpravy na vašem vozidle, kdekoliv se nacházíte. To znamená, že vám nemusíme určovat místo, kde se setkáme. Naopak se přizpůsobíme vašim potřebám a dorazíme tam, kde vám to bude nejvíce vyhovovat.

Co je chiptuning?

Chiptuning je proces optimalizace software řídící jednotky motoru, aby se dosáhlo lepších výkonů a chování motoru. To zahrnuje úpravu mnoha parametrů, jako jsou třeba tlak paliva, časování zapalování, vstřikovací doba a mnoho dalšího. Tímto způsobem můžeme zlepšit výkon, zvýšit točivý moment a vylepšit celkový projev vašeho vozidla.

Zajímavosti o Pardubicích

Pokud navštívíte Pardubice, určitě si prohlédněte místní zajímavosti. Na náměstí Republiky najdete krásnou barokní radnici, která byla postavena v roce 1690. Vedle radnice se nachází Dominikánský klášter, který byl založen v roce 1265 a sloužil jako vzdělávací instituce. Dalšími významnými památkami jsou Katedrála svatého Bartoloměje a Zámek Pardubice.

Kromě toho jsou Pardubice známé svými tradičními perníky, které se vyrábějí již od 16. století. Navštivte Perníkovou ulici a ochutnejte tyto lahodné pamlsky. Pro sportovce je zde zase atraktivní závodiště Pardubice Racecourse, které pořádá každoročně největší překážkové dostihy v Česku – Velkou pardubickou.